Světle fialové šaty na léto i po celý rok

Snad každá dáma se cítí dobře v šatech. Víte, jak se to říká, šaty dělají člověka a jsou to právě šaty, které jsou ženské, elegantní, svůdné, smyslné, decentní, ale mohou být také vyzývavé a výrazné. V dnešní době existují desítky různých druhů, proto si nemusíte kupovat šaty pouze na léto, ale vynosíte je klidně také přes rok. Některé jsou dokonce přizpůsobeny domácímu pohodlnému nošení, takže jsou z příjemného hřejivého materiálu, například z typické hladké a velice příjemné bavlny, jiné mohou být lehounké, vzdušné, ideální na léto.

A jakou barvu vybrat? Určitě nějakou výraznou, ale nemusí to být zrovna neonová, decentní, ale velice líbivá je například barva lila neboli světle fialová.

Lila šaty nespustí nikdo z očí. Každý se za vámi otočí, protože upoutáte pozornost již na první pohled.

žena ve fialové

Pak už záleží čistě na vás, jaký vzor a druh si vyberete. Zdali zvolíte pohodlné, volné, například i na doma, nebo raději s kapucí, či na léto lehké, vzdušné, vyzývavé s rozparkem. Možnosti jsou neomezené.

K ženám prostě tento druh oděvu patří. Navíc se mužům líbí, takže mnohdy nevědomky získáváme plusové body.

rozkvetlý strom

Dají se nosit na jaře, v létě i na podzim. Jsou praktické, smyslné i svůdné. Barvu můžete lehce skombinovat i s jinými odstíny. Navíc se dají k této barvě přizpůsobit doplňky. Buďto si vyberete nějaký druh odstínu takzvaně tón v tónu, nebo zvolíte úplně něco jiného, čímž zvýrazníte detail doplňku, například dlouhých náušnic, řetízku, korálků, bižuterie, ale také kabelky nebo bot.

Boty můžete doladit podle období, ve kterém budete šaty nosit. Hodí se kozačky, ale i podpatky, pohodlné baleríny či dokonce tenisky! S lila barvou snadno sladíte i různé materiály. Chcete si vybrat k novému outfitu také boty a kabelku? Nebojte se přírodní kůže, hnědé či černé barvy. Odstín si můžete zvolit jakýkoliv. Nenápadný nebo výrazný. Lehce tyto doplňky sladíte s novými šatičkami.