Dětský internet je zlo

Děti jsou nejčastějšími a největšími konzumenty online obsahu na světě. Není tu žádná jiná kategorie lidí, která by tak moc konzumovala a tak moc kupovala na internetu, jako jsou děti. Zároveň jsou také největší kupní silou díky penězům jejich rodičů, kteří často jen chtějí mít zase klid od řevu a jekotu a hysterických záchvatů. Je to naprosto geniální – autoři na internetu a tvůrci se mohou jednoduše zaměřit na kupní sílu dětí a využít to pro extrémní zbohatnutí. Nabídnou tak hloupý a jednoduchý obsah, že na to mohou kliknout jen děti a to ve velkém, a je to. Odstartují nějakou kampaň, sdílení a marketing a vydají třeba pár kousků merche, což není nic jiného než reklamní zboží, a je to. Chechtáky se sypou nejen vám, ale také vašim sponzorům a dalším zúčastněným a nemusíte toho ani tak moc udělat. Stačí jen vypustit nějaké hloupé video a je to.

film-519948_640

Dítě je nekontrolovatelné na internetu i mimo něj. Nemůžete jej ani uzamknout do místnosti bez něj, protože děti si vždycky najdou cestu, jak sledovat porno, extrémní videa, hloupá videa či nevhodné hry na internetu, ať už přes kamarády, rodinu nebo i ve škole. Jediný „lék“ je udělat z dítěte naprostého asociála a poškozeného dospělého, který se nebude schopen dostat do společnosti – to jej pak uchráníte před internetovým zlem efektivně, ale bude naprosto nepoužitelný.

quadcopter-2174293_640

Nejlepší je prevence v podobě diskuze. Konfrontujte realitu, která je dítěti nastavována na internetu, s tím, jak to skutečně je. Že ne každý má peníze a může zbohatnout sledováním hloupého kurzu za dvacet dolarů, že neexistuje žádná zkratka za úspěchem. Neustálá konfrontace dítěte s realitou je naprosto důležitá. Vyžaduje to ale obrovskou trpělivost a hlavně nervy, což rodiče nemají. Tiktok video download online pc služba vám dovolí stáhnout si video doma na počítač, analyzovat jej a třeba si o něm popovídat se svými dětmi v klidu a pohodlí.