Velká venkovní reklama na míru

Pokud potřebujete skutečně zviditelnit, poté je dobré popřemýšlet o vhodné větší reklamní plachtě, která se dá umístit prakticky kamkoliv do venkovních i vnitřních prostorů. Nejlépe se k takovému účelu hodí samozřejmě větší venkovní akce, kam se bannery dají snadno umístit. Nejsou zde na pevno, tudíž se dají sundat a opětovně použít na jiném místě. K takovému účelu slouží oka pro uchycení, které jsou lepší ještě zpevnit podlepením a tím je daleko větší odolnost reklamních venkovních bannerů. Hlavně se díky takovému procesu zpracování nijak nepoškodí.

billboard

Kvalitní tisk

Pokud uvažujete i o tisku banneru, tak musíte zvolit odpovídající kvalitní tisk a není třeba si něco nalhávat, že pokud nemáte grafickou představivost, tak je lepší rovnou oslovit společnost, která poradí a celý projekt výroby dokáže zrealizovat. V podstatě v tomto případě se dá spolehnout na ABC tiskárnu, kde zpracují velmi rychle i vaši objednávku.
Reklamní plachty vyniknou a zaujmou na první pohled a podle potřeby si lze zvolit i vzdálenost ok. Grafika se dá bez problémů sestavit na míru, ořezat na přesný rozměr a nechybí ani možnost svařování okrajů. Pokud budete chtít ekonomické provedení, poté je to možné i bez svařování okrajů. Skutečně záleží v tomto případě na vaší volbě.

banner

Různý materiál

Záleží i na tom, kde chcete reklamní plachtu umístit, poté zvolit vhodný materiál. Laminovaný banner je například vhodný pro venkovní i vnitřní umístění a jeho životnost je cca jeden rok, pokud bude viset venku. Při volbě silnějšího materiálu samozřejmě je delší doba používání a také i vzhled bude odlišný. Jeho životnost v terénu je ale až 5 let, což je skutečně velký rozdíl. Dokonce není problém zvolit další možnou verzi a to venkovní plachtu s konstrukcí. Kdykoliv se dá poté tato reklama nebo prezentace přenést na potřebné místo, bez nutnosti hledat prostory na zavěšení. Možností je skutečně mnoho a záleží jen na vašich možnostech, přání a požadavcích. Odborný personál je připravený vám poradit a provést kvalitní potisk.