V čem je tento přípravek dobrý a na jaké vedlejší účinky si dát pozor?

Máme spoustu druhů prášků, které pomáhají mužům, kteří mají problém s erekcí. Než se ale dnes dostaneme k prostředku, o kterém se budeme bavit dnes, řekneme si nejprve něco o přírodních variantách, které vám třeba také mohou napomoci k erekci. V první řadě je důležité dobře jíst, ideálně nepít alkohol, sportovat a dobře spát. Stravovat se ne příliš slanými a kořeněnými jídly, jezte zeleninu, ovoce a ideálně libové maso. Na pití vodu a bylinkový čaj. Takže zdravá strava, udržujte si zdravou váhu, pravidelně cvičte, kontrolujte tlak a hladinu cholesterolu. Podpořte vitamín D, B9, B3 a vitamín C. Dále doporučuji přírodní přípravky podporující erekci, mezi které můžeme zařadit například- Predatorus, Erexan, Zerex a nebo Proerecta. Často se ale stává, že ani to nepomůže, a proto pro vás máme produkt, který se jmenuje Kamagra Gold.

kamagra gold

Co je dobré vědět o Kamagře Gold?
Tento produkt je vyroben společností Ajanta Pharma, který se nachází v Indii. Nyní se prodává v různých obchodech. Používá se také ke zlepšení toku krve v těle. Takže také pomáhá zvýšit průtok krve do oblasti penise. Zvyšuje hladinu oxidu dusného v těle, to uvolňuje svaly a také žíly v oblasti penisu.

Jak by se tento přípravek měl užívat?
Perorálně, současně s vodou 45 minut před sexuální aktivitou. Pro stoprocentní efekt se doporučuje připojit se ke sexuální stimulaci. Lékař může navrhnout nejprve nižší dávku až po vyšší, podle toho, které dávkování vám bude nejvíce vyhovovat, popřípadě stačit. Také doporučujeme omezit alkohol při braní tohoto léku.

prášek na podporu erekce

Jaké jsou možné vedlejší účinky Kamagra Gold?
Může se vyskytnout podrážděný žaludek, bolest hlavy, průjem. závratě, rýma. O vedlejších účincích, kdy byste měly informovat svého praktického lékaře by došlo v případech vysokého krevního tlaku, problémů srdečních, očních.

Kde si můžu Kamagru koupit?
kdekoli v lékárně ale pouze na předpis svého praktického lékaře.