Přestěhujte firmu s námi


Stěhování je vždy velká věc a ač se často těšíme do nového prostoru, na nové začátky, samotný proces přesunu bývá opředen starostmi a náročnou prací – ať už balíte, koordinujete situace nebo přímo stěhujete. Přestěhování bytu se většinou zvládne za pomoci rodiny či přátel, pokud se ale jedná o přesun firmy, nebývá to v silách několika jednotlivců, což je při objemu nábytku, techniky a dokumentů naprosto pochopitelné.

Pokud řešíte právě takovou situaci, jsme vám plně k dispozici na stěhování firem Praha. Naše společnost ODNESTO.cz se zabývá touto činností již řadu let, a tak můžeme nabídnout zkušené pracovníky, a samozřejmě také veškeré potřebné vybavení, které při stěhování nesmí chybět – ať už jde o rudlík, stěhovací popruhy, pomocná kolečka či samotný obalový a ochranný materiál.

Stěhování rychle a pohodlně

Všechno začíná u bezplatné prohlídky, kterou provede náš pracovník. Podívá se na prostory, na množství věcí, které je třeba převézt, případně zabalit a zhodnotí jaké stěhovací auto bude zapotřebí a kolik rukou se bude hodit. Vše záleží na individuální domluvě, takže pokud budete mít nějaké specifické přání nebo jakoukoli otázku, vše společně vyřešíme.

Pokud byste měli zájem, můžeme vám dovézt různé krabice, folie či lepenky, díky kterým půjde balení jedna báseň a vy nebudete mít starosti se sháněním.

Stěhovací vybavení

Ve firmě se pochopitelně nachází často velké množství nejrůznějších přístrojů, ať už se jedná o počítače, notebooky, tiskárny, kopírky či jiné specifické nástroje potřebné k vaší činnosti. Nejenže máme speciální pomůcky, díky kterým jednoduše a bez sebemenšího poškození přesuneme i těžké věci, ale navíc bude tato část věcí při nakládce i vykládce permanentně hlídaná naším pracovníkem, aby nedošlo k odcizení či poškození cizí osobou. Pokud se pro nás rozhodnete, jistě vás potěší, že jsme schopni pracovat nejen rychle a za dobrou cenu, ale také o víkendech či svátcích – dle domluvy. Takže pokud budete chtít zvládnout celý proces například přes víkend, neváhejte nás kontaktovat.