Mějte přehled o teplotě vody v bazénu

Také se ráno podíváte na teploměr, abyste zjistili, co si vzít na sebe anebo do čeho obléknout svou rodinu? Stejně důležitý je tento parametr i pro náš zahradní bazén.
§ Podle teploty vody se totiž dávkuje i nezbytná bazénová chemie.
§ Pokud bychom na tuto skutečnost nebrali zřetel, mohla by se bazénové chemie míjet účinkem.
Mít k dispozici kvalitní ukazatel teploty vody je také výhodné i v případě, že se v bazénu koupou malé děti. Téměř všichni máme tu zkušenost, že není možné je někdy přesvědčit o tom, že je voda příliš studená, a tudíž ke koupání nevhodná. V případě, že si pořídíte bazénový teploměr, máte zároveň pomocníka, který vám v těchto nepříjemných situacích pomůže.
§ Stačí určit hranici, která brání ve vstupu do vody.
Bazénové teploměry se vyrábějí z plastového materiálu, který se vyznačuje vysokou kvalitou. Volně se vznášejí na vodní hladině a ukáží nám vždy spolehlivě potřebné informace. Jestliže potřebujete, aby váš teploměr zůstal na jednom místě, lze ho jednoduše připevnit pomocí šňůrky z umělého vlákna.
bazénový teploměr – krokodýl

Teploměry se zajímavým designem

Bazénový teploměr ale nemusí být jen strohým ukazatelem teploty vody. Může vaše zahradní koupaliště ozvláštnit a ozdobit. Stačí si pořídit takový https://www.chlorito.cz/bazenovy-teplomer, který má plovák s motivem vodního zvířátka.
o Nejvíce oblíbené jsou klasické kachničky, želvičky nebo zlaté rybky.
o Není problém umístit na vodní hladinu například také velrybu.
obyčejný teploměr v bazénu

Pro vyznavače něčeho stylovějšího jsou k dispozici bazénové teploměry s motivem modré pneumatiky. Tento kruhový plovoucí bazénový teploměr se vyznačuje moderním designem a dostatečně výrazným ručičkovým ukazatelem aktuální teploty.
§ Dlouhá sonda, která je na teploměru instalována, změří teplotu vody až v hloubce třiceti stupňů.
§ Měření je tedy velice přesně, protože nezjistíte teplotu vody pouze na hladině.