Komplexní bylinný přípraven pro celé tělo

Chcete se dozvědět, co je nejúčinnějším, nejznámějším a nejkomplexnějším bylinným přípravkem na pročištění organismu na světě? Dnes se podíváme na produkt s názvem Triphala. Prášek Triphala pochází z ájurvédy a je spojením tří plodů, a to:

  • Bibhitaki,
  • Haritaki,
  • Amalaki.

zdraví rovnováha

Udržte si v životě rovnováhu

Během běžných dnů přijímáme do svých organismů nespočet prvků jako jsou vitamíny, tekutiny, minerály i toxiny. Vše se v nás hromadí a některé látky jen tak vyloučit nelze. Jenže pokud jich bude v organismu až příliš nebo naopak málo, mohou se dostavit nepříjemné zdravotní potíže. Proto je důležité harmonizovat kompletní organismus a pročistit se. A právě na to je Triphala.
směs bylin

Od hlavy až k patě

Hlavními účinky, kvůli kterým se užívání Triphaly doporučuje je podpora trávení. V trávicím traktu se usazuje největší množství toxinů a zůstává v něm nejvíce odpadu. Tato směs pročistí tlusté střevo a umožní mu pracovat tak, jak správně má. To je ale jen jeden z mnoha účinků.

Pozitivně ovlivňuje také krevní oběh a snižuje krevní tlak. Pomáhá ale také během léčby leukémie, nádorů a virových infekcí. Látky, které obsahuje podporují růst tkání, proto zpomaluje stárnutí a v některých případech může při pravidelném užívání také snížit tělesnou váhu.

Výsledkem bude vždy zdraví

Působí jako detoxikační látka, a proto odstraňuje z těla toxiny a další škodlivý odpad. Pomáhá s překyselením, zácpou i cukrovkou. Kromě vlivu, který má na trávicí systém, dýchací ústrojí, močové cesty i na reprodukční systém, funguje také jako antidepresivum.

Samozřejmě se nejedná o zázračný všelék a výše uvedené neznamená, že když ho budete užívat, tak nebudete mít žádné zdravotní problémy. Může vám ovšem hodně pomoci, a to naprosto přírodní cestou. Máte-li potíže se soustředěním, depresemi a negativními myšlenkami, tento přípravek vám může hodně pomoci zmírnit podobné pocity a navodí pozitivní myšlenky.