Jaké jsou výhody nebankovní hypotéky?

Nebankovní hypotéky jsou skvělé! A od svých bankovních protějšků se v mnohém liší. Nicméně to, co mají společné, je jistota, že e nikomu nenaletíte. Nebankovní hypotéky jsou stejně spolehlivé, jako půjčky v bance. Dříve to možná neplatilo vždy, nyní se jich rozhodně obávat nemusíte. Od doby, kdy vstoupil v platnost zákon o spotřebitelských úvěrech, jsou všechny bankovní i nebankovní úvěry stejně důvěryhodné, neboť jejich poskytovatelé musí shodně splnit i ty nejpřísnější podmínky. Takže na trh s bankovními úvěry už se žádný podvodník nedostane. A kdyby se vám přece jen stalo, že někomu naletíte? V tom případě můžete i několik dní po podpisu smlouvy od takového závazku odstoupit!
Jak je tedy vidět, tak z půjček už opravdu nikdo nemusí mít strach.
pokrčená euro mince

A proč je lepší vsadit na nebankovní hypotéku?

Třeba proto, že je rychlá.
Nebankovní hypotéka je nejen spolehlivá, ale vyřídíte ji v rekordním čase. Zatímco vyřízení bankovního úvěru se může táhnout i měsíce, tak nebankovní půjčku můžete mít v kapse do týdne, a mnohdy i dříve.
Dokonce existuje i možnost expresního čerpání, kdy dostanete peníze do 24 hodin od dodání všech podkladů.
různobarevné mince
V praxi to znamená jediné – v době, kdy požádáte o nebankovní půjčku, už můžete balit na dovolenou!
Ovšem pozor, to zdaleka není vše! Velkou předností nebankovních úvěrů je i to, že jsou lidem šité na míru.
Individuální přístup je zásadní především v situaci, kdy máte nějaké potíže. Třeba s bonitou, anebo s registry. Zatímco v bance vás automaticky odmítnou, tak v nebankovní společnosti dostanete šanci, jak celou věc chytře vyřešit. Zápisy v registru je možné tolerovat, nižší příjem jde vyřešit tím, že budete splácet delší dobu po malých částkách – třeba až třicet let.
Typické je rovněž ručení nemovitostí – což je snadný a rychlý způsob záruky za půjčené peníze. Zaručit se můžete buď vy, anebo někdo třetí – váš spolužadatel.