Dokáže být ŽENA spokojená?

DOKÁŽE BÝT ŽENA SPOKOJENÁ?

ŽENY všeobecně sami o sobě jsou velmi komplikované stvoření, které občas nedokážeme pochopit. Někdy jejich chování je nejasné, jindy postavené na hlavu. Věčně nespokojené, na druhou stranu by chtěly být ŽENY šťastné, ale jdou proti zdi. To že chtějí být spokojené a šťastné, je bez pochyb, ale někdy si sami sobě škodí. Aniž by si toho byly ŽENY vědomi, nedokáži se spokojit s tím, co mají. Můžete to být sebe více dokonalé, vždy najdou něco, co jim bude vadit. Je to snad tím, že jsou náročné? Nebo je to tím, že chtějí to, co nemohou mít? Kde je vlastně chyba?

Usměvavá a spokojená dívka

Všichni se shodneme, že nikdo nechce být sám. Vždy potřebujeme svůj protějšek, abychom byli šťastní a spokojení. I když to není jednoduché, ta šance najít si k sobě vhodného partnera, je reálná. Pokud najdeme někoho, kdo je schopen nám vyplnit prázdné místo, cítíme se šťastni. Je to ale opravdu uspokojivé? Postačí mít někoho, abychom nebyli sami? Po časem nám může vztah zevšednit a začneme se motat v bludném kruhu. Najednou zjistíme, že vlastně šťastni nejsme.

Říká se, že lásku takovou opravdovou může člověk zažít jen jednou. Tak by mě zajímalo, jestli tomu tak opravdu je. Co myslíte vy? Jestliže takovou lásku zažijete a vztah byl perfektní, ale z nějakého důvodu skončil, je možné to zažít znovu a s někým jiným?

NOVÝ VZTAH, jako náhrada

Otřepete se ze vztahu a vybijete klín klínem, tím že si najdete někoho jiného. Jiného, s kým můžete mít a zažít vše, co v předchozím vztahu nebylo úplně možné. Je to krása, protože má ŽENA přesně to, co chtěla. Zatím se schovává velké ALE! I když v současném vztahu má ŽENA vše, může se stát, že přestane být spokojená. Důvodem může být, že stále chová city k předchozímu partnerovi. Mělo by být na pováženou, jaký má vztah teď, jenže minulé vztahy může ten přítomný narušovat.

Zatím co ŽENA hledala v budoucím vztahu, co neměla v předchozím, není spokojená, i když dosáhla toho co chtěla. V tom přítomném má vlastně všechno, teď přijde to velké ALE.

Nešťastná žena

NEDOKÁŽEME ŽÍT BEZ PARTNERA, KTERÉHO JSME MOC MILOVALI

Po logické stránce, nemůže být ŽENA spokojená, pokud vše nesdílí s tím správným mužem. Ač má vše, co si přála, ta láska tam prostě chybí. Spíš není taková, jakou měla s předchozím partnerem. Jenže co dělat, když to nejde? Zůstat v nespokojeném vztahu nebo se vrátit k minulému, i když to nejde úplně vrátiti?

Možná že ŽENY očekávají od vztahu mnoho a proto nedokáží být SPOKOJENÉ. Zatím co by měly být vděčné, trápí se myšlenkou na jiného. Jak z toho ven? Jak udělat to správné rozhodnutí?