Zastřešení pro kampaně všeho druhu

Použití různých druhů reklamních stanů pro různé účely je velice všestranné. Zejména těch, které jsou označovány jako reklamní nafukovadla. Tyto výrobky jsou navrženy a zhotoveny tak, že splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
§ Jelikož rozložení stanu zabere opravdu jen okamžik, využívají ho lidé, kteří pořádají

stany

– reklamní kampaně
– různé výstavy
– promo akce
– propagační akce.

Prostě ti, kteří potřebují, aby se o nich vědělo. Jejich využití je ale mnohem širší. S produkty, kterými jsou reklamní nafukovadla, se můžeme setkat běžně i například na festivalech, kde slouží jako stánek s občerstvením nebo místo, kde se prodávají vstupenky. Na výhody, které s sebou nafukovací stany přinášejí, přišly i politické strany, které je využívají při svých kampaních.
§ Jelikož jsou tyto výrobky pod stálým tlakem, je potřeba zajistit jejich naprostou bezpečnost.
§ Ta je zaručena bezpečnostními ventily, které reagují i na náhlé změny okolní teploty.

Provozovatel akce tedy nemusí mít obavu, že by došlo k nějaké nečekané situaci a očekávaná zábava by se změnila v tragédii.

Lehké a přesto odolné

Díky dobrému designovému řešení všech součástí, k nimž patří i střecha, je záruka, že se v případě deště nebude na stanu hromadit těžká voda, která by mohla způsobit havárii.
o Nepřekvapí vás ani silný nárazový vítr.
o Výrobce garantuje odolnost proti větru až do třiceti osmi kilometrů za hodinu jeho rychlosti.

hrad

Oproti stánkům, které jsou vyrobené z pevného materiálu, jsou nafukovací stany lehké a ve složeném stavu malých rozměrů, a tudíž snadno přepravitelné. Přesto, že pneumatický stan vypadá, jako by byl mnohem menších rozměrů nežli například klasický nůžkový stan, má velkou plochu, která může sloužit k potisku reklamních informací. Plocha k potisku má rozměry dokonce až kolem čtyřiceti metrů čtverečních.