Sídla bývají i virtuální

Je logické, že k tomu, aby firma mohla něco produkovat, s něčím obchodovat, někde se setkávat se svými zákazníky a podobně, potřebuje k tomuto vhodný objekt. Většina podnikatelských aktivit se přece nedá provozovat jen tak někde pod širým nebem. Ale ani taková před okamžikem zmíněná provozovna nemusí vždy stačit. A když je tato z jakéhokoliv důvodu nevhodná, lze si dnes už zařídit i její alternativu, jež sice střechu nad hlavou skoro neposkytuje, ale přesto je prospěšná. Tedy lze si zřídit i pouhé virtuální sídlo, jež může být dotyčné firmě prospěšné.

dopisní obálka

Takové virtuální sídlo společnosti Ostrava Virtuální kancelář Ostrava může přijít vhod leckomu z podnikatelských nebo živnostenských kruhů, potažmo právnickým osobám. Jde o sídlo společnosti, místo podnikání a kontaktní adresu na skvěle dostupné adrese, ve vlastní budově poskytovatele této služby, spojené s nabídkou denní evidence a informování o došlých poštovních zásilkách e-mailem. Spolu se smlouvou tu každý získá čtyřhodinový bezplatný pronájem kanceláře s možností následného využívání za pouhou padesátikorunu na hodinu a parkovací místo před budovou, je tu možné přebírání korespondence a dalších zásilek, včetně těch doporučených, recepce tu může vyřizovat i kontakty s klientovými zákazníky.

schránka na zdi

Každý zájemce tu tak získá za tu nejnižší možnou cenu maximální zázemí pro své podnikání, své ostravské firemní sídlo s korespondenční adresou. Přičemž lze toto získat jak při osobní návštěvě kanceláře poskytovatele této služby, tak i korespondenční formou. A stačí klidně i jenom odeslat e-mailem nebo přes formulář IČO nebo iniciály, pokud firma dosud nevznikla, a smlouva se může podepsat klidně i ještě týž den. A pro své zákazníky tu vyřídí třeba i byrokracii související se změnou sídla, je-li toto v Ostravě.

A to může být neocenitelná služba pro jakoukoliv společnost nebo živnostníka, včetně těch nemajících doposud své IČ.