Dětská party se bez kouzelníka neobejde

Kouzelník pro děti na dětskou party je vždy dobrý nápad a skvělé rozhodnutí. Jen byste měli zachovat jako rodiče mlčenlivost, aby se vaše dítě nedozvědělo předem od vás nebo od svých kamarádů, jaké překvapení pro něho chystáte. To by pak už nebylo žádné překvapení.

A jestli jste ještě kouzelníka na narozeniny vašich dětí nepozvali, zkuste to! Není to žádný risk, ale naopak skvělá zábava! Kouzelník Martin to s dětmi dovede a poradí si jak s nimi, tak i s dospělými. Ne nadarmo ho zákazníci zvou na jak na padesátiny, tak na oslavu desátých narozenin své ratolesti. A je tak dobrý a úžasný, že si ho hned zamlouvají další hosté!

narozeninový nápis

Empatický, vlídný a zároveň tajuplný kouzelník Martin zaujme vaše děti na sto procent! Děti se okolo něho seběhnout, protože živého kouzelníka sice možná někdy už viděly, ale nemohly si na něho sáhnout! A s Martinem budou i společně kouzlit, protože jim prozradí i pár triků. To bude teprve radosti, když děti následně budou čarovat samy a druhý den ve škole budou překvapovat spolužáky svým nově nabytým umem!

Ale nejdříve eskamotér zamíří samozřejmě k vašemu malému oslavenci, kterému obřadně pogratuluje k jeho velkým narozeninám a poprvé zakouzlí právě s ním! Oslavenec má právo prvního kouzlení. Je zábavné pozorovat děti a jejich elán, nadšení a jiskřičky v očích. Dítě neřeší proč a jak TO čáryfuk udělal, ono se nechá unášet do světa kouzel a her. Má kouzelníka a má i dárky. Co víc si přát?

spousta dárků

Vždyť nemusíme vždycky vědět jak a proč TO vzniká … Nechte se překvapovat a zapomeňte na to, že jste dospělí a vraťte se alespoň na chvíli do doby vašich dětských let, kdy vás nic netížilo a kouzelník byl pro vás jako někdo z jiného vesmíru … Kouzlením Martin totiž dovede zavést do světa fantazie jak malé děti, tak i dospělé..

A o takovémto dárku se bude ve vašem okolí povídat ještě hodně dlouho! A možná, že sousedé budou s lehkým žalem pozorovat rej na vaší zahradě a přitom i oni by si také tak rádi zakouzlili.